Valašský šenk

Areál Valašského šenku se nachází v krásném prostředí Vizovických vrchů, kde je v zimě možnost lyžování v blízkých lyžařských střediscích a v létě turistických procházek.

O Valašském šenku

Interiér Valašského šenku je stylově zařízen. Krb s otevřeným ohněm a příjemnou atmosféru dotváří množství dobových valašských předmětů, takže se návštěva šenku podobá téměř výletu do skanzenu. Potěšit se můžete starými dýmkami, hrnci kameňáky, dřevěnými formami na máslo. Kromě tradičních valašek si lze prohlédnout cepy na obilí, kolovrat, váhy našich prababiček, starobylé lyže i díla valašských lidových umělců.

Svatby

Toužíte po skutečně stylové valašské svatbě nebo jednoduše chcete strávit Váš významný den v klidném a romantickém prostředí? Valašský šenk Vizovice je každopádně tím správný místem. Bude nám ctí poradit Vám s výběrem svatebního menu, napéct domácí koláčky, zajistit květinou výzdobu i hudbu. Díky profesionálnímu a osobnímu přístupu vše společně vyladíme přesně tak, jak si představujete.

Rodinné oslavy

Valašský šenk je ideálním místem pro velkou oslavu pro celou rodinu stejně tak jako pro posezení s pár přáteli u vína a dobré večeře. Připravíme pro Vás a Vaše hosty tradiční valašskou hostinu, zajistíme živou cimbálovou muziku, napečeme slané pečivo. Postaráme se o to, abyste u nás strávili ty nejpohodovější chvíle.

Firemní školení

Náš salónek pro 25 lidí, Jelínkovu izbu s kapacitou 30 osob, restauraci a samozřejmě i stylové ubytování můžete využít pro uspořádání firemního školení, prezentace či semináře. Kromě občerstvení pro Vás zajistíme i projekční techniku.

Catering

Nechte si vystrojit pravou valašskou hostinu kdekoli. Připravíme pro Vás na zakázku raut, který přivezeme, kam si řeknete. Kromě tradičních jídel a domácího pečiva Vám můžeme připravit i grilované sele přímo z našeho krbu.

Recenze uživatelů

Pěkné prostředí

Příjemná a ochotná obsluha, velice chutná jídla za přijatelnou cenu. Určitě se zase vrátím, mohu jen doporučit.

Martina Janíková

Opět paráda

Perfektní prostředí,vynikající jídlo a přijemná obsluha… Rád se sem s přáteli vracím.

Simon Dýcha

Super restaurace!

Nabídka jídel max super, pivko krásně vychlazené. Parkování přes silnici. Pěkné venkovní a vnitřní prostory Doporučuji navštívit.

Zdeněk Vybíhal

Jeli jsme na jistotu.

Pivko Plzeň. Obsluha pozorná a rychlá. Byli jsme mile překvapeni, rozhodně doporučuji.

Dagmar Bergerová

Napište nám, rádi vám pomůžeme.

3 + 12 =

Sledujte nás

Rezervace

577 452 652

info@senkvizovice.cz

Otevírací doba

PO – ÚT – zavřeno
ST – ČT – 11:00 – 20:00 hod.
PÁ – SO – 11:00 – 21:00 hod.
NE – 11:00 – 18:00 hod.